Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 62, wczoraj: 135
ogółem: 1 341 999
statystyki szczegółowe
W lutym odbędą się eliminację halowych mistrzostw Częstochowy Estimo Cup 2015
Tabele rozgrywek UKS Raków w rozwinięciu:
MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY W PIŁCE NOŻNEJ ESTIMO CUP 2015 ELIMINACJE
TABELA TURNIEJU W KATEGORII TRAMPKARZE 2000/2001
ROZEGRANEGO W DNIU 21 LUTEGO 2015 O GODZINIE 9:00 W HALI W KAMIENICY POLSKIEJ
1 | 9:00 | 9:10 | VICTORIA Częstochowa | KAMIENICA POLSKA |
|
2 | 9:10 | 9:20 | UKS MOSIR Myszków | UKS RAKÓW Częstochowa |
|
3 | 9:25 | 9:35 | ORLIK Blachownia | KMICIC Kruszyna |
|
4 | 9:35 | 9:45 | VICTORIA Częstochowa | UKS MOSIR Myszków |
|
5 | 9:50 | 10:00 | KAMIENICA POLSKA | KMICIC Kruszyna |
|
6 | 10:00 | 10:10 | UKS RAKÓW Częstochowa | ORLIK Blachownia |
|
7 | 10:15 | 10:25 | UKS MOSIR Myszków | KAMIENICA POLSKA |
|
8 | 10:25 | 10:35 | ORLIK Blachownia | VICTORIA Częstochowa |
|
9 | 10:40 | 10:50 | KMICIC Kruszyna | UKS RAKÓW Częstochowa |
|
10 | 10:50 | 11:00 | UKS MOSIR Myszków | ORLIK Blachownia |
|
11 | 11:05 | 11:15 | KAMIENICA POLSKA | UKS RAKÓW Częstochowa |
|
12 | 11:15 | 11:25 | VICTORIA Częstochowa | KMICIC Kruszyna |
|
13 | 11:30 | 11:40 | ORLIK Blachownia | KAMIENICA POLSKA |
|
14 | 11:40 | 11:50 | KMICIC Kruszyna | UKS MOSIR Myszków |
|
15 | 11:55 | 12:05 | UKS RAKÓW Częstochowa | VICTORIA Częstochowa |
|
TABELA TURNIEJU W KATEGORII MŁODZIKI 2002/2003
ROZEGRANEGO W DNIU 28 LUTEGO 2015 O GODZINIE 9:00 W HALI W BLACHOWNI
1 | 9:00 | 9:10 | UKS RAKÓW Częstochowa | ST.SPORTOWA Częstochowa |
|
2 | 9:10 | 9:20 | ORLIK Blachownia | AJAKS Częstochowa |
|
3 | 9:25 | 9:35 | BENIAMINEK Częstochowa | ALKAS Aleksandria |
|
4 | 9:35 | 9:45 | UKS RAKÓW Częstochowa | ORLIK Blachownia |
|
5 | 9:50 | 10:00 | ST.SPORTOWA Częstochowa | ALKAS Aleksandria |
|
6 | 10:00 | 10:10 | AJAKS Częstochowa | BENIAMINEK Częstochowa |
|
7 | 10:15 | 10:25 | ORLIK Blachownia | ST.SPORTOWA Częstochowa |
|
8 | 10:25 | 10:35 | BENIAMINEK Częstochowa | UKS RAKÓW Częstochowa |
|
9 | 10:40 | 10:50 | ALKAS Aleksandria | AJAKS Częstochowa |
|
10 | 10:50 | 11:00 | ORLIK Blachownia | BENIAMINEK Częstochowa |
|
11 | 11:05 | 11:15 | ST.SPORTOWA Częstochowa | AJAKS Częstochowa |
|
12 | 11:15 | 11:25 | UKS RAKÓW Częstochowa | ALKAS Aleksandria |
|
13 | 11:30 | 11:40 | BENIAMINEK Częstochowa | ST.SPORTOWA Częstochowa |
|
14 | 11:40 | 11:50 | ALKAS Aleksandria | ORLIK Blachownia |
|
15 | 11:55 | 12:05 | AJAKS Częstochowa | UKS RAKÓW Częstochowa |
|
MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY W PIŁCE NOŻNEJ ESTIMO CUP 2015 ELIMINACJE
TABELA TURNIEJU W KATEGORII ORLIKÓW 2004/2005
ROZEGRANEGO W DNIU 22 LUTEGO 2015 O GODZINIE 12:30 W KŁOMNICACH
1 | 12:30 | 12:40 | GROM Cykarzew | WARTA Mstów |
|
2 | 12:45 | 12:55 | GMINA Kłomnice | POLONIA-UNIA Widzów |
|
3 | 12:55 | 13:05 | PŁOMIEŃ Czarny Las | ORZEŁ Kiedrzyn |
|
4 | 13:10 | 13:15 | WARTA Mstów | GMINA Kłomnice |
|
5 | 13:20 | 13:30 | UKS RAKÓW Częstochowa | GROM Cykarzew |
|
6 | 13:35 | 13:45 | POLONIA-UNIA Widzów | PŁOMIEŃ Czarny Las |
|
7 | 13:45 | 13:55 | GMINA Kłomnice | UKS RAKÓW Częstochowa |
|
8 | 14:00 | 14:10 | PŁOMIEŃ Czarny Las | WARTA Mstów |
|
9 | 14:10 | 14:20 | ORZEŁ Kiedrzyn | POLONIA-UNIA Widzów |
|
10 | 14:25 | 14:35 | UKS RAKÓW Częstochowa | PŁOMIEŃ Czarny Las |
|
11 | 14:35 | 14:45 | GROM Cykarzew | GMINA Kłomnice |
|
12 | 14:50 | 15:00 | WARTA Mstów | ORZEŁ Kiedrzyn |
|
13 | 15:00 | 15:10 | PŁOMIEŃ Czarny Las | GROM Cykarzew |
|
14 | 15:15 | 15:25 | ORZEŁ Kiedrzyn | UKS RAKÓW Częstochowa |
|
15 | 15:25 | 15:35 | POLONIA-UNIA Widzów | WARTA Mstów |
|
16 | 15:40 | 15:50 | GROM Cykarzew | ORZEŁ Kiedrzyn |
|
17 | 15:50 | 16:00 | UKS RAKÓW Częstochowa | POLONIA-UNIA Widzów |
|
18 | 16:05 | 16:15 | GMINA Kłomnice | PŁOMIEŃ Czarny Las |
|
19 | 16:15 | 16:25 | POLONIA-UNIA Widzów | GROM Cykarzew |
|
20 | 16:30 | 16:40 | ORZEŁ Kiedrzyn | GMINA Kłomnice |
|
21 | 16:40 | 16:50 | WARTA Mstów | UKS RAKÓW Częstochowa |
|
TABELA TURNIEJU W KATEGORII ŻAKI 2006/2007
ROZEGRANEGO W DNIU 07 MARCA 2015 O GODZINIE 12:30 W HALI W OLSZTYNIE
1 | 12:30 | 12:40 | UKS RAKÓW Częstochowa | MKS Myszków |
|
2 | 12:45 | 12:55 | SOKÓŁ Olsztyn | GMINA Kłomnice |
|
3 | 12:55 | 13:05 | STRADOM Częstochowa | OLIMPIA Huta Stara |
|
4 | 13:10 | 13:15 | UKS RAKÓW Częstochowa | SOKÓŁ Olsztyn |
|
5 | 13:20 | 13:30 | MKS Myszków | OLIMPIA Huta Stara |
|
6 | 13:35 | 13:45 | GMINA Kłomnice | STRADOM Częstochowa |
|
7 | 13:45 | 13:55 | SOKÓŁ Olsztyn | MKS Myszków |
|
8 | 14:00 | 14:10 | STRADOM Częstochowa | UKS RAKÓW Częstochowa |
|
9 | 14:10 | 14:20 | OLIMPIA Huta Stara | GMINA Kłomnice |
|
10 | 14:25 | 14:35 | SOKÓŁ Olsztyn | STRADOM Częstochowa |
|
11 | 14:35 | 14:45 | MKS Myszków | GMINA Kłomnice |
|
12 | 14:50 | 15:00 | UKS RAKÓW Częstochowa | OLIMPIA Huta Stara |
|
13 | 15:00 | 15:10 | STRADOM Częstochowa | MKS Myszków |
|
14 | 15:15 | 15:25 | OLIMPIA Huta Stara | SOKÓŁ Olsztyn |
|
15 | 15:25 | 15:35 | GMINA Kłomnice | UKS RAKÓW Częstochowa |
|
|
Najbliższa kolejka 6 | |||||||||
|
Trampkarze » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 5 | |||
| |||
| |||
|
UKS Raków Częstochowa | 4:2 | Grom Miedźno |
2015-09-27, 11:00:00 |
||
oceny zawodników » |